Квесты на улице Стрыйской во Львове

Живете или работаете рядом с улицей Стрыйской? Львов – город немаленький, и выбирать квест из всего многообразия нужно не только по тематике и сложности, но и по расположению квест-комнаты. Мир квестов сделал выбор квестов во Львове еще удобнее!


Отзывы на квесты рядом с улицей Стрыйской

 • Квест в реальности Нетипичное преступление

  Прикольний квест, шкода, що в годину не вклалися, але все дуже динамічно і логіка продумана, правда одну загадку ми таки обійшли :). І респект оператору за вгадування думок(ми ще тільки починаєм думати про підказку, а оператор вже її робить), і дуже класно, що підказки не прямі, а ще дають змогу самому додумати і вже виходить, що ти ніби і сам до всього дійшов! Респект - 5 балів. Дякуєм за гарно проведений час. Відкривайте ще кімнати!

 • Квест в реальности Нетипичное преступление

  Жахлива кімната. Дуже нелогічні завдання. Антураж какашуля. Перше враження какашуля. Вас ведуть на якийсь завод, на третій поверх в кімнатку, яка не бачила ремонту вже певно з 20 років. Підказки відправляють смс-повідомленням на телефон (о ужас!). Затхлий запах старих речей, реквізит на скотчі. Рекомендую для тих, хто хоче викинути гроші на вітер

 • Квест в реальности Нетипичное преступление

  Були з дівчатами у січні, після Нового року. Це вже наша четверта кімната, і думали, що насправді кімнати, точніше завдання всі однакові, просто антураж до завдань різний і це єдина відмінність кімнат одна від одної, але у Нетиповому злочині були прикольні, оригінальні завдання(щоправда були з серії "ми ні чим не відрізняємся від завдань із інших кімнат, але може 2-3). Маленький мінус - ви трошечки задалеко від центру, а так дуже задоволені, що до вас потрапили... ну пробули у вас 2 години, зате вийшли самі і ВЗЯЛИ ЛИШЕ 1 ПІДКАЗКУ! - дякую, що не виганяли нас після ліміту чася, як дехто :( Будемо чекати на інші ваші кімнати і сподіваємся, що будуть такі ж цікаві, а до того будемо штурмувати вже готові квест-кімнати Львова!

 • Квест в реальности Ограбление Века

  Увлекательный квест! Нам удалось побывать в роли хитроумных грабителей! Эмоции нереальные, спасибо !

 • Квест в реальности Ограбление Века

  Квест очень качественный, достойный внимания! Загадки и головоломки очень интересные, необычные! Требуется много логики и внимательности для прохождения игры! Всем советую, квест огонь!