Квест в реальности Нетипичное преступление[Квест закрыт]

Организатор: KeyPoint Quests (Львов)

  • Игроков2 – 5
  • Время60 мин
  • Цена от 300 грн.
  • Сложность
  • Уровень страхаНе страшный
  • Возраст10+

Сейчас этот квест просматривают 2 человека

Похожие квесты:

Средняя оценка по отзывам

4.0 /5

3 отзыва от игроков, опубликованные после авторизации по почте или через соцсети.

Контакты

ул. Стрийская, д. 202 ()

Command + EnterНашли на сайте опечатку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter

Описание

Что будет, если кто-то или что-то решит похитить у вас праздник... а если не у вас, а у ваших детей... Сможете ли вы объяснить детям, что событие, которого они так ждали, не состоится?..

Нужно сделать все, чтобы до этого не дошло, но... ведь преступление уже совершено!

Час! Лишь час остался у вас на то, чтобы изменить ситуацию и не разочаровать ребенка или нескольких - вы обязаны вернуть праздник... Но сможете ли вы?!
«Нетипичное преступление» - а вы способны мыслить нестандартно?

Возрастные ограничения: 10+

Особенности

Фотография взята со стороннего ресурса

Цены

Стоимость игры для команды от 2 до 5 человек - от 300 до 500 грн

Мы не берём комиссию за бронирование игры на сайте с игроков. Если в квесте вам сообщили обратную информацию, пожалуйста, напишите нам на [email protected]


Отзывы на квест в реальности «Нетипичное преступление»

Средняя оценка: 4.0 ( 3 отзыва )
Кликните на звёздочки, чтобы отфильтровать отзывы
67 %
0 %
0 %
33 %
0 %
  • Були з дівчатами у січні, після Нового року. Це вже наша четверта кімната, і думали, що насправді кімнати, точніше завдання всі однакові, просто антураж до завдань різний і це єдина відмінність кімнат одна від одної, але у Нетиповому злочині були прикольні, оригінальні завдання(щоправда були з серії "ми ні чим не відрізняємся від завдань із інших кімнат, але може 2-3). Маленький мінус - ви трошечки задалеко від центру, а так дуже задоволені, що до вас потрапили... ну пробули у вас 2 години, зате вийшли самі і ВЗЯЛИ ЛИШЕ 1 ПІДКАЗКУ! - дякую, що не виганяли нас після ліміту чася, як дехто :( Будемо чекати на інші ваші кімнати і сподіваємся, що будуть такі ж цікаві, а до того будемо штурмувати вже готові квест-кімнати Львова!

  • Жахлива кімната. Дуже нелогічні завдання. Антураж какашуля. Перше враження какашуля. Вас ведуть на якийсь завод, на третій поверх в кімнатку, яка не бачила ремонту вже певно з 20 років. Підказки відправляють смс-повідомленням на телефон (о ужас!). Затхлий запах старих речей, реквізит на скотчі. Рекомендую для тих, хто хоче викинути гроші на вітер

  • Прикольний квест, шкода, що в годину не вклалися, але все дуже динамічно і логіка продумана, правда одну загадку ми таки обійшли :). І респект оператору за вгадування думок(ми ще тільки починаєм думати про підказку, а оператор вже її робить), і дуже класно, що підказки не прямі, а ще дають змогу самому додумати і вже виходить, що ти ніби і сам до всього дійшов! Респект - 5 балів. Дякуєм за гарно проведений час. Відкривайте ще кімнати!