Выход во Львове

Средняя оценка по отзывам: 5,0 (46 отзывов)

"Выход" - это сеть квестов, открытая во многих городах Украины. Теперь и у жителей Львова есть возможность почувствовать себя главными героями приключения! Суть игры проста – командой из 2-4 человек вы попадаете в закрытую комнату, в котором вас ждут множество тайн, загадок и секретов. Вам необходимо найти все спрятанные ключи и тайники, чтобы выбраться из нее.

Квесты компании "Выход":


Последние отзывы на Квесты компании "Выход" во Львове:

 • Квест в реальности Алиса в Стране чудес

  Отличный, атмосферный квест, который с головой увлёк меня и моих друзей. Шикарно проведённое время.

 • Квест в реальности Заложники Игры

  Зараз стали дуже популярні різні квести в реальності, тому ми не відкладаючи в довгий ящик" вирішили взяти участь і постаратися виграти. Перед грою спробувала пошукати інформацію, про те - що ж все-таки це за захід і що очікувати. НЕ шукала розгадки, а саме "загальну інформацію", а також щоб приблизно зрозуміти, що нас чекає і принцип гри. У підсумку зрозуміла тільки одне, що ця гра чимось нагадує відому гру "Форт Байярд", яку кілька років тому з задоволенням дивилася по ТБ. В реальності, та ще й беручи участь сама, часом розумієш, що все набагато цікавіше... Можу припустити, що більшість відвідувачів - це молоді люди у віці від 15 до 25 років, які люблять комп'ютерні ігри, і особливо квести. Квест - гра, в якій треба знайти предмети і не тільки предмети, застосувавши їх або з'єднавши між собою, отримати інші предмети або ключ від дверей, наприклад. У першу чергу від таких ігор потрібно: уважність, кмітливість і логіка. Сила не потрібна, а ось "сила мозку" знадобиться.

 • Квест в реальности Алиса в Стране чудес

  На день народження подруги саме у цій кімнаті ми проходили квест і це були просто неймовірні відчуття, дуже цікаво, захоплююче, сподобалось абсолютно все: атмосфера казки, продумані загадки, бажання йти все далі і далі по сценарію) Непомітили як промайнув час, хотілось ще і ми обов*язково ще будемо приходити у Світ Квестів, сподіваюсь це стане нашою традицією, дякую за емоції!)

 • Квест в реальности Заложники Игры

  Ось як би там не говорили, але квест Заручники Гри нас просто вразив! Прийшли на нього, якщо чесно, навіть не підозрюючи, що він нам сподобатися, тому тепер збираємося рекомендувати його нашим знайомим)

 • Квест в реальности Алиса в Стране чудес

  Просто шикарна кімната. Спробую розписати трішки детальніше, без вау і супер. 1. Антураж - в плані декорацій все виконано на найвищому рівні - тобі насправді ЦІКАВО знаходитись всередині. Ця кімната дійсно відповідає стилістиці Аліси в країні чудес. Всередині є реально предмети виконані під цю кімнату а не якесь барахло з помийки, як в деяких інших квестах. Вам буде приємно там знаходитись! 2. Технологічна складова. Мені безмежно подобається - коли кімната "реагує" на твої практично магічні дії. Загадки мають нестандартні сховки, кожен з яких відкривається абсолютно різними методами. Тут ви не знайдете дешевеньких кодових замочків, або глючних датчиків, шо спрацьовують з-під пендуля ведучого, який заходить до вас в кімнату під час квесту і включає його(так - в нас і таке траплялось). 3. Складність. Кожна задачка вирішується нестандартно - тут треба бути ДУЖЕ УВАЖНИМ і кмітливим. Підказки в більшості не дають вам прямої вказівки, тіпа код 12345 - просто введи. Вони натякають, заставляють проводити паралелі. Засталяють ДУМАТИ(обожемой!). В цілому поки що це одна з кращих квест кімнат, які я відвідав. Жаль, що таких кімнат дуже мало у Львові.

 • Квест в реальности Алиса в Стране чудес

  Були тут з друзями, все дуже сподобалось, дійсно було таке відчуття, що потрапили до казки, неймовірно!

 • Квест в реальности Алиса в Стране чудес

  Я проходила цей чудовий квест з чоловіком та донькою, хоча й ми вже виросли з казок, але отримали задоволення від того, що потрапили в "нору". Сподобалося все, від оформлення в стилі "Аліси в країні чудес" до завдань, що тісно пов'язані з казкою. Час відведений на проходження швидко пройшов, але ми встигли все пройти. Квест подарував тільки позитивні спогади і емоції, а донька взагалі була в захваті. .

 • Квест в реальности Алиса в Стране чудес

  Аліса в Країні чудес - моя улюблена казка. Коли дізналась, що є квест по мотиву цієї казки - не змогла не відвідати. Я отримала незабутні враження та відчула себе головною героїнею. Дякую розробникам за гарну ідею.

 • Квест в реальности Алиса в Стране чудес

  Фантастично! Що таке "пiрнути у кролячу нору" - дiзналися на власному досвiдi. :) Дуже продуманi завдання, були цiкавi як нам, дорослим, так i дiткам-пiдлiткам. Окрема подяка за те, що старанно поставилися до оригiналу казки i не вигадували щось вiдокремлене. Молодцi!